Vyhľadávanie

Kontakt

NORDICWALKINGPODHAJSKA

Jesenské 14, 935 36

+421918611075

klingova@has.sk

Vitajte na stránke NORDIC WALKING PODHÁJSKA.

Prečo práve Podhájska ?

Voda zo žriedla v Podhájskej je svetovým unikátom. Svojím zložením napomáha hlavne u pacientov s pohybovým ústrojenstvom. Má silné ozdravujúce účinky u ľudí trpiacích reumatizmom, cievnými, kĺbovými ochoreniami a pretrvajúcimi bolesťami chrbta. Stabilizuje stavy ľudí s diagnózou: osteoporóza, artróza a artritída. Či už ste po operácii, ťažkom úraze alebo spomínaných obmedzeniach, vyskúšajte nordic walking ktorý výrazne napomáha pri rehabilitácii tela pri získaní sily a energie.

     Volám sa Mária Klingová a som akreditovaný INŠTRUKTOR MODERNÝ NORDIC WALKING.

O nordicwalkingu je všeobecne známe ako o najjednoduchšej športovej aktivite ktorú môžu vykonávať všetky vekové kategorie aj so zdravotným obmedzením.

          Pohyb mi je veľmi blízky a rada vykonávam aj iné druhy športov ako je plávanie, cyklistika, bežkárske lyžovanie- Biela stopa, rekreačný beh Zdravia, SM-systém...

Uvedomujem si nutnú aktivitu s udržaním zdravia a vitality v živote a preto som sa rozhodla sa venovať NW. Ako inštruktor moderný nordic walking, mám vedomosti ako najlepšie a najefektívnejšie využiť znalosť princípu severskej chôdze a veľmi rada Vám ukážem na lekcii a nordicwalking aktivitách ako správne chodiť s NW palicami.

Zakladajúcimi členmi Prvého NW centra na Slovensku, školiaceho strediska sú Národná INWA trénerka, Prezidentka Slovak Nordic Walking Associacion LUCIA OKOLIČÁNYOVÁ certifikovaná inštruktorka NW a Národný INWA tréner, Viceprezident SNWA ADRIAN KAŠPER certifikovaný inštruktor NW a lyžovania. Sú skutočne zárukou vysokej úrovne a kvality aj vo Svete.

Vďaka ích profesionálnemu prístupu v teoretickej aj praktickej časti som získala osvedčenie Inštruktor severskej chôdze I. kvalifikačného stupňa.

Chôdza je najprirodzenejší pohyb človeka. Veľmi sa teším, že na lekcie NW chodia pravidelne priatelia, rodiny s deťmi čo oceňujem najviac, pretože si uvedomujú dôležitosť pohybu na čerstvom vzduchu a v prírode. Zábavné a spoločné hry a súťaže len prispejú k atraktívnosti NW...

 

   Neváhajte a prídte si vyskúšať *severskú chôdzu* A hlavne nezabúdajme aj na svoje zdravie...

 

 

 

                    * KROK ZA KROKOM KU ZDRAVIU *

 

 Mária - akreditovaný inštruktor moderný nordic walking

www.snwa.sk/